Skip to content

HAKKIMIZDA

CANLIOĞLU TEKSTİL

Canlıoğlu Tekstil olarak Türkiye’nin önde gelen hazır giyim firmaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Kendimizi bütüncül servis sağlayıcısı firma olarak konumlandırmaktayız. Bu vizyon ışığında yapılanan şirketimizdeki departmanlar, müşterilerimize tasarım aşamasından nihai destinasyona yapılan sevkiyat süresince destek vermektedir.

Canlıoğlu Tekstil’de kararları, Avrupa pazarındaki prestijli müşterilerimizin marka imajlarını güçlendirmek ve nihai tüketicilerin giydikçe marka ile olan bağını arttırmak için almaktayız.

ÜRETİM

Son teknoloji ekipman ve makinalar ile donatılmış 11.000 m² kapalı üretim alanımızda 350 personelimiz ile birlikte hem yüksek kalite hem de güçlü bir üretim ağına sahibiz. Önde gelen kalite standartlarını, kimyasallarını ve makinalarını uzman ekibimiz ile birleştiriyoruz.

Aile atmosferindeki çalışma ortamımız ve etik değerleri gözeterek yaptığımız sosyal sorumluluk faaliyetleri Canlıoğlu kültürünün temel yapı taşlarını oluşturmaktadır. Canlıoğlu ailesinin birer ferdi olan personelimizin sosyal ve çalışma haklarına verdiğimiz önem, uluslararası denetim firmaları tarafından düzenli kontroller sonucunda raporlanmaktadır.

Pazar beklentileri ve güncel moda trendleri doğrultusunda inovatif ve kreatif bir ekiple hazırlanan heyecan verici özel tasarımlarımızı müşterilerimize sunuyoruz. Yalnızca üretim değil sorun çözme ve yüksek sorumluluk bilincini dizayn dokunuşları ve kendi yorumumuz ile harmanlıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Ulusal ve uluslararası düzenlemeleri yakından takip ederek kalite, sosyal sorumluluk ve çevre ilkelerimizi standarda dönüştürmek için gerekli yatırımı yaparak bu sürece destek oluyoruz. Her geçen gün artan çevreci modellerimiz ve yakın gelecekte fabrika genelinde tüketilen tüm enerjiyi kendimizin üretmesi hedeflerimiz ile birlikte CO2 salınımını ve karbon ayak izimizi azaltmayı hedefliyoruz. 

Canlıoğlu olarak gelecek nesillere sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmayı tüm tedarik zincirimizin ve paydaşlarımızın benzer bakış açıları ile önemsediğimizi garanti ederiz.

İletişim Bilgilerimiz